brand ambassador

Marka Elçimiz Olmak İster misiniz ?

Kendimizi eşsiz ve beğenilen içeriklerin yaratıcılarını desteklemeye adadık. Yenilmez ve antikırılgan olmayı hayatın merkezine alan markamızı, yaşam tarzınıza ve içeriklerinize bağlamak istiyoruz.

KO-I Marka Elçisi Programı Nedir ?
KO-I ürünlerini tercih eden ve hayatında spora profesyonel veya amatör anlamda yer verenler ile birlikte çıktığımız yolun ilk durağıdır. Bu programda sporcular, yaşam tarzlarına ekledikleri KO-I ürünlerini takipçileri ile paylaşarak; ürünleri lansman sırasında öncelikli ve indirimli satın alma, hediye çekleri, etkinlik davetleri gibi bir çok fırsattan faydalanacaklar.

KO-I Marka Elçisi Programına Nasıl Başvururum ?

  • Öncelikle aşağıda yer alan formu doldurmalısınız.*
  • Doldurulan form KO-I tarafından değerlendirilerek gerekli kriterlere uygun olmanız durumunda programa kabul edildiğiniz konusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.
* Marka Elçisi Programına başvurunuzu değerlendirirken öncelikle kişisel instagram hesabınızdan bir KO-i ürünüyle birlikte @koifight.official etiketli bir post paylaşımı yapmış olduğunuzu kontrol etmekteyiz. Daha önceden bir ürünümüze sahip değilseniz bize ulaşın size tek seferlik çok özel bir indirim sağlıyor olacağız.

Marka Elçisi Olmak İstiyorum